3 Eylül 2012 Pazartesi

LEGEND ONLINE BİRLİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Legend Online da birlik kurmak için 200.000 altına ihtiyacınız vardır. Bu altın miktarını toplamak çok basittir ancak birlik kurarken ki asıl düşünülmesi gereken altın toplamak değil birliği geliştirmektir. Birliğin gelişmesi için sürekli katkı yapılması gerekmektedir. Katkıyı tek başınıza yapmanız hem sizin oyun işçinde zayıf kalmanızı sağlar hem de birliği ancak 2 seviyeye kadar çıkarabilmenizle sonuçlanır. Katkı hem günlük görevlerle hemde altın ile yapılabilmektedir. Günlük görevlerle bir oyuncu ortalama 80 katkıyı rahatlıkla yapabilir. Bu katkı miktarı ilk 3 seviyede yeterli olsa da birliğin seviyesi yükseldikçe bu miktar ,hem birlik hemde oyuncu için yetersiz olacaktır. Nitekim birlik becerileri açıldıktan sonra 1. seviyede bir beceri 200 katkı 2. seviyede 500 katkı tüketmektedir. Yani oyuncu eğer birlik becerilerinden faydalanmak istiyorsa katkı yaparken elini korkak alıştırmamalı. Çünkü yapılan her katkı hem birliğe hemde oyuncuya fayda olarak geri dönecektir.
Birlik becerileri oyuncunun güç , defans , beden, ve zekasını arttırmaya yarar. Her 1 seviye beceri tapınağı bu özelliklerin her birinden +40 verir. Bu beceriler sayesinde oyundaki rakiplerinden çok daha ilerilere geçebilirsiniz. Çünkü örnek verecek olursak ; 1 güç saldırıyı 4 arttırmaktadır. 40 güç saldırıyı 160 arttırır. Eğer birliğinizin beceri tapınağı seviye 4 ise saldırınızı 640 arttırabilirsiniz. Ancak tabi ki her şeyin bir bedeli var  ve birlik becerilerinin bedelleri de gayet yüksektir. Örneğin seviye 3 bir özellik kazanabilmek için birliğe katkınızdan 1000 katkıyı harcamanız gerekmektedir.
Ayrıca bu yapılan katkılar birlik ibadeti ve birlik marketinde de kullanılabilmektedir.Markete güç arttırıcı iksir gibi özellikle pvp lerde hayati öneme sahip iksirler satılmaktadır.
Birlik rütbelerine gelince yetkileri şu şekildedir;
Üye: Birliğe katkı yapabilir , market ibadethane beceri gibi tüm özelliklerden faydalanabilir.
Memur: Birliğe adam alıp adam çıkartabilir.Bu yüzden bir üyenin rütbesini arttırmadan önce ona ne kadar güvendiğinizi iyi düşünün.
Başkan Yardımcısı: ...

Saygılarımla...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder